آموزش مسائل روابط زناشویی .

مسائل روابط زناشویی

خوردن آب منی مرد توسط زن چه حکمی دارد .

ضمن عرض خسته نباشید
خواستم بدانم در زمان نزدیکی، خوردن آب منی مرد توسط زن در هنگام انزال او چه حکمی دارد؟ اگر مرد اصرار کرد و زن هم بالاجبار این کار را انجام داد چی؟
ولی اگر زن و مرد بدون هیچ اصراری این کار را(خوردن آلت تناسلی و آب منی) فقط برای لذت انجام دادند چه حکمی برای هر دو دارد؟
و آیا آب منی مرد سرشار از پروتئین است و برای پوست زنان خوب است؟
سوالی که در همین رابطه به ذهنم رسید این است که آیا صرفا در دهان فرو بردن آلت تناسلی مرد (بدون انزال و خوردن آب منی)اشکالی دارد؟ همینطور لیس زدن و زبان زدن به آلت تناسلی؟
لطفا جواب ها را از نگاه مراجع تقلید مختلف ارائه کنید.
با تشکر فراوان

پاسخ: 

1- منی نجس و خوردن آن حرام است و اگر کسی از روی اختیار و عمدامنی را بخورد مرتکب گناه شده است.
مرد حق ندارد زن را مجبور به خوردن منی کند و هم چنین زن نباید منی را بخورد. و به این حرف ها که منی دارای ویتامین است و برای پوست زنان خوب است, توجه نکنید. (1)
2- مکیدن اعضاى تناسلى زن و شوهر و وارد کردن آلت در دهان زن با رضایت همدیگر در صورتی که باعث بیماری نشود، اشکال ندارد.(2) ولی بلعیدن عمدی رطوباتی که خارج می شود ،حرام است.
بهتر است مرد و زن مؤمن از راهای متعارف از همدیگر لذت ببرند. لذت بردن جنسی از طریق مکیدن و لیسیدن آلت همدیگر با کرامت زن و شوهر مؤمن ساز گار نیست.
هم چنین از نظر پزشکی باید مسائل بهداشتی این نوع لذت بردن رعایت شود، زیرا آلت تناسلى در معرض ابتلا به بیمارى هاى پوستى و رشد قارچ هاى مختلف مى باشد. برای لیسیدن آلت همدیگر باید مطمئن باشند که ناراحتى پوستى و دیگر بیمارى ها وجود ندارد.
پی نوشت:
1.آیت الله صانعی، توضیح المسائل، مسأله 89 و 142.
2. سؤال تلفنی( 7744010-0251) از دفتر آیت الله صانعی.

[ دوشنبه ۲۰ آذر۱۳۹۱ ] [ 11:39 ] [ ] [ ]